Офіційний курс гривні щодо іноземних валют: USD: 36.5686 / EUR: 39.3076 / HUF: 0.1015


Звернення Голови Верховної Ради України Руслана Стефанчука з нагоди Дня чорнобильської трагедії

person ДП «Редакція газети «Голос України» today 25 квітня 2022 о 09:15 comment 0

Сьогодні ми вклоняємось усім солдатам атомного фронту, ліквідаторам аварії на ЧАЕС, які зробили вагомий внесок у справу подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та захистили Україну і весь світ від руйнівної дії радіації.

Згадуючи згубні наслідки, завдані страшною техногенною аварією для багатьох поколінь, ми маємо зробити все, аби не допустити подібної трагедії. Здавалося, людство зробило висновки. Натомість через 36 років російські окупанти ступили на ті ж граблі, поставивши весь світ на межу нової ядерної катастрофи.

Про те, що «гратися з атомом» небезпечно, російська імперія зла вже відчула на собі. Захоплення ЧАЕС — це самогубство, оскільки радіоактивний пил, який вдихали російські військові, ймовірно, спричинив внутрішнє опромінення у їхніх тілах.

Станція повернулася під контроль українських захисників, завдяки яким вдалося уникнути найгіршого сценарію для України. Тож хочу подякувати тим, хто, виконуючи перед Батьківщиною свій синівський обов’язок, зупинив розповсюдження катастрофи, унеможливив її переростання у ланцюгову реакцію смерті.

Пам’ятаємо Героїв, які самовіддано пішли на захист, у ядерний вогонь, під час ліквідації аварії на ЧАЕС! Щиро дякуємо українським працівникам АЕС, які зараз дбають про те, щоб атом й надалі залишався мирним!

 Надіслати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *

Читати також