Офіційний курс гривні щодо іноземних валют: USD: 36.5686 / EUR: 39.1485 / HUF: 0.098102


Зусиллями закарпатських прокурорів на потреби ЗСУ спрямували понад 2 млн грн

person Paragraph today 28 квітня 2022 о 15:55 comment 0

Від початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну прокурорам органів прокуратури Закарпаття вдалося забезпечити надходження на спеціальний рахунок ЗСУ грошових коштів в сумі понад 2 млн грн.

У той же час ще 175 тис. грн застави направлено в дохід держави, звідки ці кошти скерують на найбільш актуальні наразі потреби. Також є випадок подання прокурором до суду угоди про визнання винуватості, на підставі якої щодо особи ухвалено вирок, а 62 тис. грн застави перераховано на користь ЗСУ.

У квітні прокурорами відділу нагляду за додержанням законів органами СБУ та ДПСУ Закарпатської обласної прокуратури забезпечено передачу майже 1 млн грн. Це – кошти застави, яку сплачено за обвинуваченого – громадянина Німеччини. 

За процесуального керівництва Спеціалізованої екологічної прокуратури Закарпатської обласної прокуратури в рамках кримінальних проваджень вилучено 230 кубометрів незаконно зрубаної деревини. Її орієнтовна вартість – близько 1,4 млн грн. Вирішується питання щодо передачі цих ресурсів на потреби українських військових.Надіслати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *

Читати також