Офіційний курс гривні щодо іноземних валют: USD: 36.5686 / EUR: 39.1851 / HUF: 0.106286


ЗСУ за три роки перейдуть на стандарти та озброєння НАТО – Міноборони США

person Ольга Тетеріна today 25 серпня 2022 о 06:14 comment 0

Українська армія в найближчі три роки поступово перейде на стандарти та озброєння НАТО. Про це заявив заступник міністра оборони США з політичних питань Колін Кал під час брифінгу 24 серпня.

Імовірно, через роки Україна все ще використовуватиме ті системи та боєприпаси, які вона виробляє. Однак я скажу, що, на мій погляд, у терміни, про які ми тут говоримо, вона поступово перейде на озброєння стандартів НАТО, – зазначив він.

Кал підкреслив, що пакет допомоги, про який оголосив президент США Джо Байден у День Незалежності 24 серпня, підготували у тісній консультації з українською стороною. Він також припустив, що можливий сценарій, за якого війна триватиме. Навіть якщо вона перейде в іншу фазу і “насильство ослабне”, українцям доведеться захищати свою територію і стримувати імовірну майбутню агресію.

За підрахунками заступника голови Пентагону, Україні надали військову допомогу понад 50 країн протягом останніх кількох місяців. Кал вважає, що майбутнє ЗСУ базуватиметься на набагато меншій кількості систем, які, проте, простіше обслуговувати.Надіслати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *

Читати також