Офіційний курс гривні щодо іноземних валют: USD: 36.5686 / EUR: 39.9859 / HUF: 0.103424


​Жителька Тячівщини постане перед судом через шахрайське заволодіння землею вартістю майже 1,7 млн грн

person Paragraph today 03 серпня 2022 о 11:00 comment 0

Прокурор Закарпатської обласної прокуратури скерував до суду обвинувальний акт стосовно мешканки Тячівщини за фактами шахрайства в особливо великих розмірах (ч. 4 ст. 190 КК України), використання завідомо підроблених документів (ч. 4 ст. 358 КК України) та легалізації (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом (ч. 1 ст. 209 КК України).

Згідно з відомостями досудового розслідування, обвинувачена незаконно набула право власності на земельну ділянку в смт Буштино. На підставі завідомо підробленої виписки з рішення селищної ради жінка одержала технічну документацію щодо встановлення меж вказаної ділянки. У подальшому за нею було неправомірно зареєстровано право власності на згадану ділянку з цільовим призначенням – для ведення особистого селянського господарства.

Таким чином із комунальної власності громади безпідставно вибула земля, вартість якої становить майже 1,7 млн грн. Після цього закарпатка через уповноважену особу продала вказане майно, реалізувавши таким чином право на розпорядження нерухомістю, яку одержала унаслідок неправомірних дій.Надіслати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *

Читати також