Офіційний курс гривні щодо іноземних валют: USD: 36.5686 / EUR: 39.3167 / HUF: 0.105757


Земельна реформа і розвиток агросектору: що обговорив Зеленський з президентом Світового банку

person Анастасія Рогожінська today 01 вересня 2021 о 10:05 comment 0

Президент Володимир Зеленський, перебуваючи у США, обговорив з главою Світового банку Девідом Мілпассом земельну реформу, іригацію та розвиток агросектору в Україні.

Також глава держави привітав готовність банку до участі в трансформації України, зокрема в інфраструктурних проектах, програмах в енергетиці, вдосконаленні банківського сектору.

Вдячний за увагу, яку ви особисто приділяєте Україні і нашим проектам. Ми – країна, яка впевнено рухається шляхом реформ, впроваджує стандарти ЄС і НАТО. На цьому шляху у нас добра взаємодія зі Світовим банком,

зауважив президент.

Під час зустрічі Зеленський запропонував відомству взяти участь в реалізації плану трансформації України.

Окремо він наголосив на важливості участі банку в проектах з фінансування будівництва та реконструкції автомобільних доріг.

У рамках програми Велике будівництво вже реалізуємо низку масштабних інвестиційних проектів. За 2020-2021 роки прокладено 9 500 кілометрів доріг по всій Україні,

зазначив він.

Також Зеленський представив амбіційний план зеленої трансформації України і висловив надію на його підтримку з боку відомства.

Хочемо діяти спільно з ЄС щодо зеленого курсу, декарбонізації економіки, енергоефективності, адаптації до змін клімату,

додав він.

За його словами, Україна зацікавлена  в удосконаленні банківського сектору, трансформації та приватизації державних банків.

Окрім того, Зеленський відзначив готовність України брати активну участь в підготовці нової Стратегії партнерства з установами Світового банку на 2022-2026 роки.

Читайте Україна та США підписали меморандум про будівництво енергоблоку Хмельницької АЕС

31 серпня, в української делегації на чолі з президентом Володимиром Зеленським стартували робочі зустрічі у США. Так, глава держави вже відвідав Міністерство енергетики, Пентагон, Державний департамент США, Світовий банк та космічне агентство NASA.

Сьогодні, 1 вересня, запланована зустріч із президентом США Джо Байденом.Надіслати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *

Читати також