Офіційний курс гривні щодо іноземних валют: USD: 36.5686 / EUR: 39.7482 / HUF: 0.102184


Зеленський зобов’язав перевіряти знання української мови у кандидатів до держадміністрацій

person Абрамова Юлія today 14 серпня 2021 о 17:00 comment 0

Президент Володимир Зеленський зобов’язав кандидатів на посади керівників місцевих державних адміністрацій надавати копію державного сертифікату про рівень володіння українською мовою.

Згідно з президентським указом від 13 серпня (№360 / 2021), порядок підготовки пропозицій та попереднього розгляду кандидатур для призначення на посади та звільнення з посад керівників місцевих державних адміністрацій, вимагатиме підтвердження володіння державною мовою.

– Сертифікат, що підтверджує відповідний рівень володіння державною мовою, визначений Національною комісією зі стандартів державної мови, – такою інформацією доповнили указ.

Тим часом Національна комісія зі стандартів державної мови спростить процедуру іспиту на визначення рівня володіння українською мовою для осіб, які претендують на посади, пов’язані з державною службою. Про це напередодні повідомила член комісії Ольга Шевчук-Клюжева. За її словами, етапи складання іспиту залишаються незмінними.

Кандидати на посаду державної служби повинні зареєструватися у  системі та прийти на іспит. Результати стануть відомими протягом 15 календарних днів, а комісія внесе дані у Реєстр державних сертифікатів.Надіслати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *

Читати також