Офіційний курс гривні щодо іноземних валют: USD: 36.5686 / EUR: 39.346 / HUF: 0.105938


Завдання: втамувати «фінансовий голод»

person ДП «Редакція газети «Голос України» today 19 травня 2021 о 08:42 comment 0

Минулого року загальний обсяг банківських кредитів у реальний сектор економіки зменшився на 23,5 млрд грн, а загальні капіталовкладення — майже на 40%!

Позики дорожчають — Нацбанк підняв облікову ставку з 6 до 7,5%. Попри програму «Доступні кредити 5—7—9», малий і середній бізнес все одно відчуває «фінансовий голод».

Ці та інші проблеми бізнесу обговорили на спільному засіданні Антикризової ради громадських організацій та УСПП, в якому брали участь представники Офісу Президента України, Верховної Ради, Кабінету Міністрів, галузевих асоціацій, промислових підприємств і ділових кіл. Представники бізнесу та роботодавців наполягали на розробці національного плану відновлення економіки та галузевих антикризових програм.

Учасники засідання пропонували реалізувати програму дій уряду та Нацбанку із забезпечення доступу виробників до фінансових ресурсів і створити систему гарантування заощаджень у небанківських фінустановах. Також говорили про необхідність ухвалення закону про локалізацію, перегляд спірних пунктів «податкового» проекту закону № 3959-1 тощо. Всі пропозиції спрямовано на розгляд до Кабінету Міністрів.Надіслати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *

Читати також