Офіційний курс гривні щодо іноземних валют: USD: 36.5686 / EUR: 39.2619 / HUF: 0.106453


Закарпатські баскетболісти зіграють у фінальній частині Молодіжної ліги України

person Paragraph today 15 червня 2021 о 08:03 comment 0

Як повідомляє Карпатський об’єктив, збірна Закарпатської області з баскетболу успішно подолала груповий етап і кваліфікувалася до раунду плей-оф, який відбудеться наступного тижня в Києві.

Закарпатська команда виступала в групі А, де її суперниками були КФВ НУФВСУ – Говерла (Івано-Франківськ), Львівська Політехніка, Київ-1 НУФВСУ, КДЮСШ-ЛНТУ-Волиньбаскет (Луцьк), ВНУ КДЮСШ №1 (Луцьк) та збірні Хмельницької й Рівненської областей.

Наша команда ставила перед собою завдання пройти до наступного раунду змагань, тож на другий з’їзний тур, який відбувся 20–23 травня у Луцьку, закарпатці вирушали налаштованими на боротьбу та позитивний результат.

У перший ігровий день, 20 травня, представники Срібної землі зустрілися з Львівською Політехнікою. Наші спортсмени добре провели стартову 10-хвилинку і були попереду 17:15. Однак у другій частині зустрічі львів’яни переломили хід протистояння на свою користь і зуміли довести гру до перемоги. Фінальний рахунок зустрічі – 65:87.

Команда Олександра Зубковського зробила правильні висновки з цього поєдинку і в трьох наступних іграх продемонструвала значно кращу гру, яка в підсумку принесла бажаний результат.

21 травня збірна Закарпаття протистояла КДЮСШ-ЛНТУ-Волиньбаскет (Луцьк). Наші земляки зі стартових хвилин заволоділи ініціативою і впевнено йшли до своєї мети. Вже за підсумками двох чвертей їх перевага сягала 21 очка (43:22). Після великої перерви вихованці ЗОДЮСШ дещо збавили оберти, однак на підсумковому рахунку це не відобразилося. Фінальна сирена зафіксувала звитягу закарпатців – 75:57.

Наступного дня наші хлопці зійшлися в боротьбі зі збірною Хмельницької області. Інтрига в цьому протистоянні зберігалася від першої до завершальної хвилини, та все ж сильнішими виявилися закарпатці. Підсумковий рахунок зустрічі – 61:51 (14:8, 14:16, 22:9, 11:18).

А у завершальний змагальний день, 23 травня, наша команда зустрілася з прямим конкурентом за третю позицію в групі – Київ-1 НУФВСУ. Гра вийшла динамічною, видовищною та інтригуючою.

Після стартової 10-хвилинки закарпатці були попереду – 17:13. У наступному відрізку гри кияни дещо скоротили відставання (на велику перерву команди пішли за рахунку 38:36). Вирішальною в цьому матчі виявилася третя чверть. Наші баскетболісти надійніше відіграли в обороні й результативніше в нападі, завдяки чому вдалося збільшити свою перевагу до дев’яти очок (61:52). У фінальній 10-хвилинці кияни помчали відіграватися. Їм удалося нівелювати значну перевагу ужгородців, однак вирівняти становище, а тим більше вийти вперед, суперникам було не до снаги. Закарпатці добре зіграли у заключні хвилини гри й втримали переможний результат. Кінцевий рахунок зустрічі – 74:71.

Отож, збірна Закарпатської області у семи іграх здобула п’ять перемог, що дозволило посісти третє місце в групі. Ця позиція дала право зіграти у фінальній частині Молодіжної ліги України.Надіслати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *

Читати також