Офіційний курс гривні щодо іноземних валют: USD: 36.5686 / EUR: 39.346 / HUF: 0.105938


Закарпатська ОДА готова забезпечити інформаційну підтримку та навчання підприємців області

person Paragraph today 13 січня 2022 о 20:31 comment 0

За участі в. о. голови Закарпатської облдержадміністрації Іштвана Петрушки відбулося чергове засідання Президії Громадської ради при ОДА, де обговорили зміни в оподаткуванні підприємців та застосування реєстратору розрахункових операцій.

«Облдержадміністрація готова надавати активну допомогу цій категорії населення щодо переходу на нові норми у сфері фінансової дисципліни. Йдеться про навчання для підприємців та їхніх представників у територіальних громадах області, забезпечення інформаційними матеріалами й інше», — підкреслив Іштван Петрушка.   

Голова Громадської ради при ОДА Олексій Кіндрат зазначив, що Рада спільно з іншими профільними організаціями регіону готуватиме звернення до центральних органів державної влади з пропозиціями відтермінувати введення в дію деяких норм закону, котрі стосуються, зокрема, застосування штрафних санкцій.

До засідання долучилися керівництво облради, представники Головного управління ДПС в області, Закарпатського територіального відділення Асоціації платників податків України, підприємці регіону та інші.Надіслати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *

Читати також