Офіційний курс гривні щодо іноземних валют: USD: 36.5686 / EUR: 39.1851 / HUF: 0.106286


Закарпатця засудили за незаконне переправлення чоловіків за кордон

person Paragraph today 10 травня 2023 о 13:00 comment 0

Мешканця с. Середнє Водяне засудили до 7 років ув’язнення за незаконне переправлення групи військовозобов’язаних чоловіків через кордон з корисливих мотивів (ч. 3 ст. 332 КК України).

Водночас ухвалено рішення щодо конфіскації усього належного йому майна та позбавлення особи права керувати транспортними засобами на 1 рік. У судовому засіданні прокурор довів, що закарпатець на початку серпня минулого року погодився сприяти незаконному переправленню до Румунії чотирьох чоловіків, які таким чином хотіли уникнути призову на військову службу.

Обвинувачений на автомобілі «Chevrolet Aveo» доставив «ухилянтів» у с. Луг, дорогою до якого одержав 300 доларів США як частину оплати за свої послуги. Опісля, за порадами чоловіка, група мала рухатися в обхід офіційних пунктів пропуску через р. Тиса.

Невдовзі після початку маршруту порушників виявили прикордонники. В подальшому чоловіків притягнули до адміністративної відповідальності.

Наразі вступ вироку в законну силу очікується. Після цього, згідно з рішенням суду, отримані обвинуваченим за незаконне переправлення кошти конфіскують у дохід держави.Надіслати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *

Читати також