Офіційний курс гривні щодо іноземних валют: USD: 36.5686 / EUR: 39.1851 / HUF: 0.106286


Закарпатця підозрюють у поширенні дописів на підтримку росії

person Paragraph today 17 квітня 2023 о 12:25 comment 0

Місцевому мешканцю повідомлено про підозру у розповсюдженні матеріалів, що містять виправдовування, заперечення збройної агресії Російської Федерації проти України, а також заклики до зміни меж державного кордону України.

За даними слідства, закарпатець протягом минулого року систематично розміщував у мережі публікації, поширюючи типові наративи російської пропаганди. Чоловік писав про українців як про «нацистів», розповідав про «заводи біологічної зброї та офіцерів НАТО», які нібито базувалися на «Азовсталі».

У власних дописах закарпатець нерідко посилався на іноземні ЗМІ, які є рупорами прокремлівської пропаганди. Прославляючи росію, військове командування зс рф, він наголошував, що країна-агресор незабаром «законно поверне собі» частину українських територій.

Щодо Закарпатської області, то чоловік відкрито стверджував, нібито це – не Україна. Крім того, підозрюваний підтримував проведені на тимчасово окупованих територіях псевдореферендуми та визнавав їх «результати». Факти протиправної діяльності громадянина підтвердили висновки судово-лінгвістичної експертизи.

Під час обшуків помешкання підозрюваного вилучено технічні засоби, які є доказами протиправної діяльності. Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснює Управління СБУ в Закарпатській області.

 Надіслати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *

Читати також