Офіційний курс гривні щодо іноземних валют: USD: 36.5686 / EUR: 39.1485 / HUF: 0.098102


Жахливі умови: ООН стурбована ситуацією із мігрантами на кордоні з Білоруссю

person Софія Зінов'єва today 07 вересня 2021 о 08:20 comment 0

Організація об’єднаних націй стурбована важкими умовами у яких вимушені перебувати мігранти на кордоні із Польщею та Білоруссю.

Про це у своєму повідомленні зазначає Міжнародна організація з міграції.

Занепокоєння агентства ООН викликають передусім “жахливі умови”, у яких живуть нелегальні мігранти та відсутність адекватного доступу до притулку для тих, хто шукає міжнародного захисту і допомоги.

Зазначається, що застряглі на кордоні із країнами мігранти мають обмежений доступ навіть до питної води, а також до медицинської допомоги та гідному житлу.

Продовження цієї неприйнятної ситуації представляє серйозну загрозу для життя і здоров’я мігрантів. МОМ закликає держави забезпечити добробут людей та права людини, зокрема гідність і гуманне поводження, і надати гуманітарний доступ всім мігрантам, які потребують допомоги,

йдеться у повідомленні.

Мігранти з Білорусі

Потоки нелегалів із Сирії та Ірану направились до Євросоюзу з Білорусі після скандальної заяви самопроголошеного президента Білорусі Олександра Лукашенка про те, що “вони більше не будуть стримувати мігрантів та наркотики”.

Через потужний наплив мігрантів Литва оголосила, що починає будувати на кордоні стіну для їх стримування. Польща оголосила  режим надзвичайного стану на кордоні.

Джерело: МОМНадіслати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *

Читати також