Офіційний курс гривні щодо іноземних валют: USD: 36.5686 / EUR: 39.1485 / HUF: 0.098102


«Захист – один із основних факторів, що має спонукати населення вакцинуватися», – Ольга Золіна

person Paragraph today 02 вересня 2021 о 16:20 comment 0

У Центрі масової вакцинації, що зараз функціонує в атріумі головної адмінбудівлі області, працює Ольга Золіна – лікарка-інфекціоністка Ужгородської районної клінічної лікарні.

У медичній сфері пані Ольга вже майже 14 років. До старту вакцинальної кампанії у регіоні вона входила до складу мобільної бригади, що здійснювала забір матеріалу для ПЛР-досліджень. З початку березня лікарка працює у Центрі вакцинації населення. ґ

Захист – один із основних факторів, що має спонукати населення вакцинуватися. Завдяки цьому вдасться запобігти поширенню та зараженню коронавірусною інфекцією. Для нас важливо сформувати колективний імунітет, аби подолати пандемію,

наголошує Ольга Золіна.

За словами лікарки, перед початком роботи в осередках імунізації населення фахівці проходили спеціальні навчання. Мобільні бригади Закарпаття їздили на тренінги в Київ та проходили навчання в Ужгородському національному університеті. Такі курси проводили у співпраці з представниками Всесвітньої організації охорони здоров'я та UNICEF.

Нагадаємо, що в області діють 14 Центрів масової вакцинації.

Наші лікарі щоденно працюють, аби всі охочі могли зробити щеплення проти COVID-19 у зручний час та в комфортному для них місці.

Джерело: Закарпатська ОДАНадіслати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *

Читати також