Офіційний курс гривні щодо іноземних валют: USD: 36.5686 / EUR: 39.2564 / HUF: 0.101363


За вихідні рятувальники надали допомогу двом жінкам, що травмувалися в Карпатах

person Paragraph today 16 серпня 2021 о 11:45 comment 0

14 серпня до Служби порятунку надійшло повідомлення про те, що під час проходження туристичного маршруту травмувалася туристка з Одеси. У складі групи з 5 осіб вона спустилася з г. Великий Верх Мукачівського району і прямувала до г. Плай, коли впала й підвернула ногу.

Фахівці гірських пошуково-рятувальних відділень с. Пилипець та с. Нижні Ворота, що прибули на місце, надали їй долікарську допомогу, зокрема знеболили ногу та наклали шину. Після цього травмовану туристку доставили до смт Воловець для подальшої госпіталізації.

Менш ніж за добу, 15 серпня, за номером 101 зателефонували учасники туристичного походу з повідомлення про те, що в районі г. Пікуй Мукачівського району отримала травму ноги мешканка м. Коростишів Житомирської області. Група з 9 людей саме спускалася з вершини, коли жінка послизнулася і впала. Інші учасники походу намагалися певний час нести її, однак скоро зрозуміли, що не впораються.

Рятувальники виїхали на квадроциклі на г. Пікуй, дісталися до туристки і на ношах віднесли її до транспортного засобу. Далі жінку перевезли до туристичного автобуса. Від негайної госпіталізації вона відмовилася, сказавши, що звернеться до лікувального закладу після повернення разом із групою до смт Воловець.

Джерело: ГУ ДСНС України у Закарпатській області.Надіслати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *

Читати також