Офіційний курс гривні щодо іноземних валют: USD: 36.5686 / EUR: 39.1485 / HUF: 0.098102


За державну зраду та підготовку терористичного акту на Закарпатті засудили агента РФ

person Paragraph today 07 липня 2022 о 16:40 comment 0

В області викрили 51-річного мешканця Луганщини, який намагався вчинити теракти для дестабілізації суспільно-політичної ситуації та дискредитації України на міжнародній арені.

За даними СБУ, чоловік був завербований представниками спецслужб РФ для проведення розвідувально-підривної діяльності проти державної безпеки нашої країни. За завданням своїх «кураторів» агент планував вчинення підпалів іноземної дипломатичної установи, декількох автомобілів з іноземною реєстрацією і пошкодження історичного пам’ятника на території Закарпаття.

Крім того, зловмисник підшукував виконавця для вбивства громадського діяча. За здійснення злочину він «гарантував» 30 тисяч доларів. Серед інших «завдань» іноземного агента був також збір і передача спецслужбам РФ секретних відомостей про військові об’єкти на території регіону.

Ужгородський міськрайонний суд призначив йому покарання у вигляді позбавлення волі строком на 12 років. За оперативними даними, особа переховується на території РФ. Судовий розгляд здійснювався у порядку спеціального судового провадження, за відсутності обвинуваченого. Надіслати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *

Читати також