Офіційний курс гривні щодо іноземних валют: USD: 36.5686 / EUR: 39.2619 / HUF: 0.106453


Віктор Микита провів зустріч із представниками мікробізнесу

person Paragraph today 09 лютого 2022 о 05:30 comment 0

Голова Закарпатської ОДА Віктор Микита провів планову робочу зустріч із представниками мікробізнесу.

На порядку денному серед інших проблематика обліку іноземних товарів, які ввозять на територію України.

«Зокрема, говорили про первинні документи, які отримують підприємці при закупівлі товарів на території інших країн, подальше внесення їх до обліку в РРО після ввезення до України.

Вони повинні відповідати визначеному законом переліку документів. На жаль, мікропідприємці іноді купують товари на ринках і не отримують таких документів, що унеможливлює їхню фактичну реєстрацію та розмитнення», — зауважив Віктор Микита.

На зустріч очільник краю запросив фахівців митної та податкової служб, які фахово проінформували підприємців про порядок та правила ввезення й обліку товарів. Також разом обговорили потенційні шляхи вирішення цієї ситуації, варіанти поправок до нормативних документів, які б підтримали мікробізнес і водночас не створили можливих протиправних механізмів.

«Будемо напрацьовувати пропозиції. Ми живемо у митній зоні, тож для нас це дуже актуально», — підкреслив Віктор Микита.

До обговорення також долучилися народний депутат України Михайло Лаба, голова обласної ради Володимир Чубірко, начальник Головного управління ДПС у Закарпатській області Олексій Петріченко та заступник начальника митного посту «Тиса» Володимир Лазорик.Надіслати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *

Читати також