Офіційний курс гривні щодо іноземних валют: USD: 36.5686 / EUR: 38.5232 / HUF: 0.093956


Викрадають та катують містян: в Енергодарі окупанти посилили фільтраційні заходи

person Маліновська Ангеліна today 06 вересня 2022 о 18:51 comment 0

В тимчасово окупованому Енергодарі Запорізької області російські військові посилюють фільтраційні заходи та репресії щодо місцевого населення.

– Окупаційна влада не змогла досягти мінімального рівня лояльності і широко застосовує утиски, викрадення та шантаж, – йдеться у повідомленні ГУР Міноборони.

Для проведення фільтраційних заходів у місто додатково прибув спеціальний підрозділ Росгвардії. За участю колаборантів складаються списки “неблагонадійних”, до яких вносять ексвійськових, ветеранів АТО, працівників силових структур, активістів та просто громадян з проукраїнською позицією.

Затриманих містян та полонених військовослужбовців ЗСУ утримують в переобладнаних під катівні приміщеннях місцевого відділу МВС та міського суду.

– Постійні погрози з боку рашистів та побоювання за власне життя та здоров’я примушують людей масово виїжджати з міста на підконтрольну Україні територію. Офіційно це заборонено, втім, безпосередньо на ворожих блокпостах питання вирішується за допомогою хабарів. Подекуди “оплата” сягає $5-7 тис. При цьому більшість доріг навколо міста та берег Каховського водосховища – заміновано, – повідомляє ГУР.

Також відомо, що поранених російських військових розміщують у місцевому пологовому будинку. Надалі планується видати їм цивільний одяг та залучити до зйомки пропагандистських відео для російських ЗМІ про “поранених цивільних внаслідок обстрілів ЗС України”.

 Надіслати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *

Читати також