Офіційний курс гривні щодо іноземних валют: USD: 36.5686 / EUR: 39.3167 / HUF: 0.105757


«Вакцинація - це своєрідний рятувальний жилет, який повинна одягнути кожна людина», - Наталія Батир, речниця Головного управління ДСНС у Закарпатській області

person Paragraph today 08 січня 2022 о 16:01 comment 0

Рятувальники Закарпаття одні з перших почали отримувати щеплення від коронавірусної інфекції. За першої можливості зробила це і я, адже переконана, що лише вакцинація виробить колективний імунітет та забезпечить швидке подолання пандемії. Також турбуюсь і про громадськість з якою контактую щодня. Спілкування із ЗМІ під час інформування громадськості про події та надзвичайні ситуації; контакти з дорослими та дітьми у процесі проведення профілактичних заходів та просвітницьких бесід -  все це спонукало мене до якнайшвидшої вакцинації. Наражати на небезпеку людей - не маю права. Та й у самої дві донечки й матуся вже поважного віку.

Вакцинація - це своєрідний рятувальний жилет, який повинна одягнути кожна людина. А ми, як рятувальники, повинні показати своїм прикладом, довести громадськості, що краще зробити цю просту, але дієву процедуру зараз, аби потім не довелося картати себе за згаяний час та втрачене здоров'я.

 Надіслати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *

Читати також