Офіційний курс гривні щодо іноземних валют: USD: 36.5686 / EUR: 39.3076 / HUF: 0.1015


Вадим Гутцайт: «Наша позиція була і залишається незмінною – російських і білоруських спортсменів не повинно бути на міжнародних змаганнях»

person Paragraph today 26 січня 2023 о 13:05 comment 0

Наша позиція була і залишається незмінною – російських і білоруських спортсменів не повинно бути на міжнародних змаганнях, заявив Міністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт на своїй сторінці у Facebook, коментуючи заяву МОК за підсумками засідання Виконкому 25 січня 2023 року.

Міністр зазначив, що у рамках подальших консультацій, організованих МОК, на жаль, питання допуску росіян і білорусів порушувалося більшістю НОКів. Україна і деякі держави-партнери, які брали слово, виступили проти цього до завершення агресії рф.

Вадим Гутцайт підкреслив, що для всієї української спортивної спільноти – це принципове питання, яке підтримує і Президент України, і все суспільство. За його словами, частина міжнародних федерацій обурилася намаганням МОК просувати повернення росіян і білорусів. Їхні лідери ігнорували запрошення на Олімпійський саміт і заявили про свою позицію на відповідних консультаціях МОК.

«Недопустимою така ситуація є і для нашої держави. Ми зверталися і будемо звертатися до всіх міжнародних організацій, які можуть вплинути на ситуацію та до думки яких можуть дослухатися члени МОК. Наша позиція незмінна: допоки в Україні триває війна, російських і білоруських спортсменів не повинно бути на міжнародних змаганнях!» – наголосив Міністр.

Він повідомив, що триває робота щодо подальших можливих кроків та першочергових заходів для продовження санкцій і недопуску росіян і білорусів до міжнародних змагань.

«Якщо ж нас не почують, я не виключаю можливості, що ми будемо бойкотувати й відмовимось від участі в Олімпіаді», – наголосив Вадим Гутцайт.Надіслати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *

Читати також