Офіційний курс гривні щодо іноземних валют: USD: 36.5686 / EUR: 39.3076 / HUF: 0.1015


В Ужгороді медпрацівника судитимуть за вимагання хабаря

person Paragraph today 22 вересня 2022 о 13:50 comment 0

Працівника Ужгородського міжрайонного відділення судово-медичної експертизи судитимуть за вимагання та одержання неправомірної вигоди для себе за вплив на прийняття рішення іншою особою.

Медпрацівник вимагав у громадянки 1800 доларів за вплив на рішення судово-медичного експерта. За вказану суму обвинувачений мав сприяти внесенню у висновок спеціаліста даних про те, що на момент смерті її чоловік не перебував у стані алкогольного сп’яніння.

Після отримання коштів він обіцяв надіслати фото вже готового документа, а за деякий час – передати жінці його оригінал. Зафіксовано отримання чоловіком «авансу» у розмірі майже 19 тис. грн. При одержанні другої частини неправомірної вигоди – 1300 доларів – його викрили та затримали правоохоронці. Трапилося це в Ужгороді 22 липня.

Досудове розслідування здійснювали слідчі Ужгородське районного управління поліції. Санкція інкримінованої ужгородцеві статті передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк до 8 років із конфіскацією майна.Надіслати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *

Читати також