Офіційний курс гривні щодо іноземних валют: USD: 36.5686 / EUR: 39.9859 / HUF: 0.103424


В Україні змінять адаптивний карантин: Ляшко розповів, як запроваджуватимуть зони

person Марія Степанюк today 10 вересня 2021 о 15:05 comment 0

Жовтий рівень епіднебезпеки в Україні запровадять після ухвалення змін до постанови про адаптивний карантин. Про це заявив міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко.

Ухвалено рішення, що жовтий рівень епідемічної небезпеки ми запровадимо після того, як запропоновані МОЗ зміни будуть схвалені урядом. За цей тиждень ми пройшли погодження з усіма центральними органами виконавчої влади і відпрацьовуємо юридичні правки з Мін’юстом. Щойно отримаємо їхній висновок, ми проситимемо прем’єр-міністра скликати позачергово Кабінет міністрів, де розглянемо питання щодо внесення змін до постанови про адаптивний карантин,

сказав чиновник.

Ляшко додав, що рішення набере чинності через сім днів після схвалення урядом. Тоді у національної комісії ТЕБ та НС будуть всі підстави для оголошення на території України жовтого рівня епіднебезпеки.

Червоний рівень епіднебезпеки буде встановлюватися для конкретних областей,

додав міністр.

Він нагадав, що для роботи шкіл у жовтому рівні визначено вимогу про вакцинацію 80% педагогічного складу навчального закладу.

Водночас для роботи у жовтій зоні інших сфер, наприклад, культурних закладів, закладів громадського харчування, передбачена можливість використати одне щеплення з курсу вакцинації.

Читайте: Україна не перейде в жовту карантинну зону з 13 вересня: Ляшко пояснив чому Нового локдауну в Україні може і не бути – Ляшко назвав умову Чи працюватимуть школи під час локдауну в УкраїніНадіслати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *

Читати також