Офіційний курс гривні щодо іноземних валют: USD: 36.5686 / EUR: 39.3167 / HUF: 0.105757


В Україні можуть запровадити кримінальну відповідальність за підроблені довідки про щеплення

person Софія Зінов'єва today 20 серпня 2021 о 14:30 comment 0

МОЗ підготувало законопроект, який запроваджує кримінальну відповідальність за підроблені довідки про щеплення проти особливо небезпечних інфекцій.

Про це повідомив очільник Міністерства охорони здоров’я Віктор Ляшко під час брифінгу щодо запровадження електронних Covid-сертифікатів.

Сьогодні завдяки електронним інструментам ми зможемо побороти будь-які підроблені довідки як про ПЛР-тестування, так і про вакцинацію. Водночас не виключається можливість певного людського фактору.

Тому, щоб запобігти людському фактору, Міністерством охорони здоров’я підготовлений законопроект, який вже пройшов погодження у більшості центральних органів виконавчої влади. Це законопроект про кримінальну відповідальність за підроблені довідки про щеплення проти особливо небезпечних інфекційних хвороб,

наголосив міністр.

За словами Ляшка, законопроект найближчим часом буде презентовано на засіданні Кабінету міністрів, а потім передано у Верховну Раду.

Визнання Covid-сертифікатів

20 серпня набуло чинності рішення Єврокомісії про визнання українського Covid-сертифікату в додатку Дія Європейським союзом.

Це означає, що видані в Україні Covid-сертифікати прийматимуть на рівні з європейськими.

Детальніше при визнання Covid-сертифікатів, читайте в матеріалі Фактів ICTV.Надіслати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *

Читати також