Офіційний курс гривні щодо іноземних валют: USD: 36.5686 / EUR: 39.4045 / HUF: 0.100687


В області проходять антитерористичні навчання

person Paragraph today 15 лютого 2022 о 18:10 comment 0

 


Найближчі три дні в області проходитимуть антитерористичні навчання. За легендою група умовних терористів прибула на територію регіону для вчинення диверсій на військових об’єктах.

Сьогодні спільно з керівниками суб’єктів боротьби з тероризмом перший заступник голови облдержадміністрації Мирослав Білецький узяв участь у засіданні координаційної групи Антитерористичного центру при УСБУ в Закарпатській області.

«З одного боку, є чітке усвідомлення, що вся ситуація навмисна і реальної загрози зараз нема. Однак від цього не стає менш тривожно, адже тероризм не знає кордонів і ніхто з нас не знає, що може чекати наше місто, область чи країну вже завтра», – підкреслив Мирослав Білецький.

Чітке відпрацювання запланованих заходів, механізмів взаємодії всіх учасників, алгоритми та послідовність дій під час виникнення загроз терористичного та збройного характеру – головні цілі таких заходів.

Перший заступник очільника краю переконаний, що здобутий у ході навчань досвід і навички підвищать рівень готовності суб’єктів боротьби з тероризмом до дій, спрямованих на захист громадян у разі виникнення загроз терористичного та збройного характеру.Надіслати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *

Читати також