Офіційний курс гривні щодо іноземних валют: USD: 36.5686 / EUR: 39.3076 / HUF: 0.1015


В області продовжиться виїзна вакцинація літніх людей проти COVID-19

person Paragraph today 15 квітня 2022 о 09:45 comment 0

У Закарпатській, Івано-Франківській, Львівській, Рівненській та Тернопільській областях відновлюють виїзди мобільних бригад для вакцинації від COVID-19 мешканців територіальних громад, які мають обмежений доступ до пунктів щеплення.

Це роблять для того, абизахистити людей із груп ризику та зберегти сили лікарів, які зараз так чи інакше задіяні у наданні допомоги постраждалим внаслідок воєнних дій.

Мобільні бригади продовжать вакцинацію усіх охочих, при цьому пріоритет надається людям у віці від 60 років.

Протягом квітня планується охопити близько 200 невеликих населених пунктів відповідно до запланованого графіку.

Закликаємо місцеву владу та медиків інформувати про роботу мобільних бригад мешканців та внутрішньо переміщених осіб, що зараз знаходяться у територіальних громадах, задіяних у проєкті.

Проєкт «Транспортування мобільних бригад із вакцинації до пацієнтів у важкодоступних населених пунктах в Україні» розпочався у січні 2022 року та охоплював 7 західних областей України – Волинську, Закарпатську, Івано-Франківську, Львівську, Рівненську, Тернопільську та Чернівецьку області. Його реалізує Міністерство охорони здоров’я України та Громадська спілка «Коаліція за вакцинацію», у співпраці з Центром громадського здоров’я МОЗ України, за підтримки Фундації «Кока-Кола».Надіслати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *

Читати також