Офіційний курс гривні щодо іноземних валют: USD: 36.5686 / EUR: 39.346 / HUF: 0.105938


В Албанії сформували уряд, де більшість міністрів – жінки

person Максим Зайченко today 03 вересня 2021 о 09:20 comment 0

Прем’єр-міністр Албанії Еді Рама оголосив склад нового уряду країни. У ньому жінки отримали більшість міністерських посад.

Про це повідомляє Balkan Insight.

Так, вісім з 12 міністерств нового уряду будуть очолювати жінки, а чотири – чоловіки. Крім того, всі чотири посади міністрів без портфеля також отримали жінки. Четверо з 16 міністрів – новачки в політиці, а решта вже мали досвід у політиці.

В Албанії 25 квітня відбулися парламентські вибори, яким передувала гостра передвиборча кампанія. Раму звинувачували в тому, що він нібито залучив адміністративний механізм для перемоги на виборах і використовував тактику залякування виборців.

Зазначимо, Албанія, разом з частково визнаним Косово, є єдиною країною Європи з переважно мусульманським населенням. Приблизно 63-64% населення Албанії складають мусульмани, християнство сповідують 31-32%, а решта населення не релігійне. 

Нагадаємо, раніше парламент Албанії проголосував за відставку президента країни Іліра Мети через порушення конституції країни, а також закликів до насильства.

Це рішення після звіту слідчого комітету підтримали 104 зі 140 парламентаріїв. 

Джерело: Balkan InsightНадіслати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *

Читати також