Офіційний курс гривні щодо іноземних валют: USD: 36.5686 / EUR: 39.2564 / HUF: 0.101363


Укравтодор залучив $376 млн кредиту на дорожні проекти Великого будівництва

person Владислава Ткаченко today 30 серпня 2021 о 13:50 comment 0

У суботу, 28 серпня, Укравтодор та шість українських банків – Укрексімбанк, Ощадбанк, Укргазбанк, ТАСКОМБАНК, Банк Кредит Дніпро, ПУМБ підписали договір консорціумного кредиту обсягом $376 млн.

Кошти спрямують на будівництво й оновлення доріг у рамках програми президента Володимира Зеленського Велике будівництво, повідомляє Міністерство інфраструктури України.

Кредит надається під державні гарантії строком на 5 років під 4,9% річних.

У найближчій перспективі ми розглядаємо варіанти подібного фінансування не лише для дорожньої та мостової інфраструктури, але й аеропортів, залізниці, морської та річкової інфраструктури тощо,

зазначив міністр інфраструктури Олександр Кубраков.

Укрексімбанк виступив як банк-координатор з часткою 45% від загального обсягу проекту консорціумного кредитування. За словами міністра інфраструктури, це безпрецедентний для країни випадок і підтвердження того, що українські банки готові інвестувати кошти у великі інфраструктурні проекти.

Олександр Кубраков додав, що минулого року Укрексімбанк став одним із трьох основних джерел фінансування Великого будівництва.

Читайте Боліди Формули-3 протестували трасу Великого будівництва Дніпро-Решетилівка

Цього року команда Укрексімбанку відкрила для Укравтодору нові фінансові можливості у рамках механізму консорціумного кредиту. Держава швидко може отримати необхідний обсяг коштів, а банк — реальні можливості для інвестицій.

У червні 2021 року Укравтодор розмістив єврооблігації Великого будівництва на Лондонській фондовій біржі на суму $700 млн під 6,25% на строк 7 років.Надіслати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *

Читати також

today 29 січня 2023, 14:15