Офіційний курс гривні щодо іноземних валют: USD: 36.5686 / EUR: 39.346 / HUF: 0.105938


Українська економіка продовжує відновлюватися після коронакризи – Шмигаль

person Вікторія Гірко today 26 серпня 2021 о 16:40 comment 0

Українська економіка продовжує відновлюватися після кризи, спричиненої коронавірусом.

Про це під час засідання уряду повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль, зазначивши, що вперше за багато місяців відбулося зростання в аграрній галузі.

Вперше за багато місяців зафіксоване зростання в аграрній галузі на 2,5%. Активне зростання триває у важливих секторах промисловості. Металургія зросла цьогоріч на 7%, машинобудування — на 10%,

розповів прем’єр.

За словами Дениса Шмигаля, за перші півроку прибуток середніх та великих українських підприємств становив 462 млрд грн. Це на 76% більше, ніж торік. Ці кошти стають важливим джерелом внутрішніх інвестицій та зростання зарплат.

Напередодні Київська школа економіки спрогнозувала менше зростання ВВП у 2021 році порівняно з квітневими очікуваннями.  Так, у 2021 році, згідно з припущенням, ВВП зросте до 3,6%. Згідно з квітневим сценарієм, цей показник повинен був збільшитися на 4,7%.

Однак у 2022 році очікується зростання на 4,4% порівняно з 2,7% у квітневій перспективі. Одна з причин зміни прогнозу – незадовільні темпи вакцинації проти коронавірусу та можливі спалахи через штам Дельта.Надіслати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *

Читати також