Офіційний курс гривні щодо іноземних валют: USD: 36.5686 / EUR: 39.7482 / HUF: 0.102184


Україні необхідна новітня зброя, щоби відбувся кардинальний перелом у війні

person ДП «Редакція газети «Голос України» today 14 червня 2022 о 06:15 comment 0

Голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук в інтерв’ю нідерландомовному телеканалу «VRT».

Україні необхідна новітня зброя, щоби відбувся кардинальний перелом у війні. Українці готові боронити свою землю до перемоги. На цьому наголосив Голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук в інтерв’ю нідерландомовному телеканалу «VRT».

Руслан Стефанчук повідомив, що столиця України вже оживає, а ситуація на фронті характеризується дуже серйозними боями. Спікер Парламенту акцентував, що для ефективного захисту, повітряної оборони вкрай необхідним є оновлення військового спорядження.

«Складно воювати з армією росії лише старою радянською технікою. Це війна на виснаження, а для нас дуже важливо отримати технологічну перевагу», — наголосив Руслан Стефанчук.

На його переконання, Україна має перемогти, адже стоїть за цінності та принципи Європи і додав, що українці давно склали екзамен на відповідність цінностям і принципам ЄС — тепер хід за Євросоюзом.

Окрім того, Руслан Стефанчук наголосив, що Україна бере на себе обов`язок надалі здійснювати всі необхідні реформи.  Насамкінець Голова Верховної Ради України висловив вдячність Бельгії та бельгійцям за велику підтримку та «відкритість сердець».Надіслати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *

Читати також