Офіційний курс гривні щодо іноземних валют: USD: 36.5686 / EUR: 39.3167 / HUF: 0.105757


Україна з 13 вересня може перейти в жовту зону карантину

person Ольга Тетеріна today 06 вересня 2021 о 15:55 comment 0

Україна з 13 вересня може перейти до жовтої зони епідемічної небезпеки. Відповідне клопотання Міністерство охорони здоров’я подало до Кабінету міністрів.

Про це повідомив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко у ефірі одного українських телеканалів.

Цього тижня відбудеться комісія техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яка розгляне наше звернення. Скоріш за все, з наступного понеділка Україна перейде у жовтий рівень епідемічної небезпеки,

зазначив він.

Таким чином в Україні запровадять додаткові обмеження, що передбачені для жовтого рівня і стосуються масових заходів. Водночас транспорт працюватиме у звичайному режимі.

Очільник МОЗ каже, що українці повинні якнайшвидше вакцинуватися від коронавірусу, щоб запобігти тяжкому перебігу хвороби. Це допоможе запобігти колапсу системі охорони здоров’я.

Він додав, що у жодному з регіонів України немає підстав для введення червоної зони адаптивного карантину. Теперішні показники передбачають переведення усієї країни на жовтий рівень карантину.

Коли застосовується жовтий рівень, відбувається регіональний поділ: десь буде жовтий, десь помаранчевий, а у деяких регіонах – червоний рівень епідемічної небезпеки,

розповів Ляшко.

Станом на 6 вересня в Україні зафіксували 773 нові випадки Covid-19. Одужати вдалося 457 особам, а померли 18 людей.

Найбільшу кількість підтверджених випадків зареєстрували у м. Київ (93), Чернівецькій (69), Одеській (63), Тернопільській (61), та Львівській (56), областях.

Детальніше про статистику коронавірусу в Україні – читайте на Фактах ICTV.Надіслати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *

Читати також