Офіційний курс гривні щодо іноземних валют: USD: 36.5686 / EUR: 39.3076 / HUF: 0.1015


Україна та Молдова внесли зміни до угоди про вільну торгівлю між країнами

person Дмитро Кудрявцев today 28 серпня 2021 о 15:10 comment 0

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль підписав зі своєю молдавської колегою Наталією Гаврилицею протокол щодо внесення змін до угоди про вільну торгівлю між двома країнами.

Відповідний документ було затверджено на зустрічі, яка відбулася в суботу, 28 серпня, повідомляє прес-служба українського уряду.

Протокол передбачає застосування у торгових відносинах між Україною і Молдовою Пан-євро-середземноморських правил походження товарів.

Перехід на ці правила об’єднує українську і молдовську Угоди про асоціацію з ЄС в одну систему. Рік тому ми вже підписали таку угоду з Грузією,

сказав Шмигаль.

За його словами, система Пан-євро-середземноморської кумуляції дає можливість торгувати товарами, зібраними з компонентів, виробленими в кожній із країн цієї системи.

Український прем’єр зазначив, що підписання цього протоколу стало черговим кроком по відходу асоційованих членів ЄС від торгових моделей, які використовуються країнами СНД.

У свою чергу Гаврилиця зазначила, що підписання договору посприяє поліпшенню торгівельних відносин між двома країнами і прискорить процес їхньої європейської інтеграції.

 Надіслати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *

Читати також

today 29 січня 2023, 14:15