Офіційний курс гривні щодо іноземних валют: USD: 36.5686 / EUR: 39.3076 / HUF: 0.1015


Угорські медіа почали дезінформаційну кампанію з дискредитації українських військових – ЦПД при РНБО

person Paragraph today 25 січня 2023 о 19:05 comment 0

Центр протидії дезінформації при Раді національної безпеки та оборони України застерігає: угорські медіа почали дезінформаційну кампанію з дискредитації українських військових.

«Сотні тіл українських військових зберігаються в рефрижераторах у декількох сотнях метрів від кордону з Угорщиною», – Metropol.

«Українська влада здійснює масову мобілізацію етнічних угорців на Закарпатті, щоб заповнити значні втрати на полі бою», – Pesti Srácok.

«128-ма окрема гірничо-штурмова бригада ЗСУ з Мукачева майже повністю укомплектована етнічними угорцями… Після «м’ясорубки» в Соледарі кількість загиблих у 128 ОГШБ дуже велика, стверджують угорці … [вони] дивуються, чому саме 128 ОГШБ кидають у місця кровопролитних битв», – Magyar Nemzet.

"Застерігаємо! Жодне з цих повідомлень не відповідає дійсності! Всі меседжі, поширені угорськими медіа, широко тиражуються у ЗМІ рф та спрямовані винятково на розпалювання міжетнічної ворожнечі між українцями та угорцями на Закарпатті", - наголошує Центр протидії дезінформації.Надіслати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *

Читати також