Офіційний курс гривні щодо іноземних валют: USD: 36.5686 / EUR: 39.1485 / HUF: 0.098102


У «Залізному містечку», в Ірпені, де оселилося 19 сімей, відбулося новосілля

person ДП «Редакція газети «Голос України» today 20 червня 2022 о 11:00 comment 0

З нагоди новосілля й для ближчого знайомства мешканців містечка організували пікнік. У гості до новоселів завітали представники Укрзалізниці та Ірпінської міської ради.

Про це інформує національний перевізник вантажів та пасажирів Укрзалізниця на своїй сторінці в Фейсбук мережі.

 «Залізне містечко» в Ірпені — це зручний комплекс для тимчасового проживання ірпінців, які залишилися без житла внаслідок російської агресії. Проект реалізований Укрзалізницею за ініціативи та підтримки Ірпінської міської ради у партнерстві з World Central Kitchen.

«До нас звернувся мер Ірпеня з проханням домогти з облаштуванням тимчасового житла для мешканців міста, які його втратили через війну з росією. Завдяки співпраці державних компаній, місцевої влади та бізнесу ми зробили досить зручний тимчасовий житловий комплекс. Я з командою провів тут декілька днів та ночей і можу з власного досвіду сказати, що тут є всі умови для комфортного тимчасового проживання», — зазначив голова правління АТ «Укрзалізниця» Олександр Камишін.

Комплекс складається з 5 нових вагонів-купе з кондиціонерами та санвузлами, окремим вагоном-рестораном та вагоном з душовими кімнатами. Вагони для проживання мають назви на честь друзів Укрзалізниці: футболіста, тренера та амбасадора United 24 Андрія Шевченка, переможців «Євробачення-2022» — гурту Kalush Orchestra, зірки світового рівня Анжеліни Джолі, українського співака Святослава Вакарчука, фронтмена ірландського гурту U2 Боно.

Також на території облаштовано дитячий і спортивний майданчики, барбекю-зону з альтанками та встановлено Starlink для високошвидкісного інтернет-з'єднання. Вхід до містечка закритий, територія охороняється. На території містечка цілодобово перебувають працівники ВЧ-1: провідники, начальник поїзда та інші фахівці, які забезпечують його життєдіяльність. Безкоштовне триразове харчування забезпечує партнер Укрзалізниці World Central Kitchen. Крім того, для мешканців «Залізного містечка» надані велосипеди та бібліотека українських видавництв. «Залізне містечко» розташоване  на відстані 10 хвилин ходу від вокзалу. Надіслати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *

Читати також