Офіційний курс гривні щодо іноземних валют: USD: 36.5686 / EUR: 39.1851 / HUF: 0.106286


У Виноградові облаштують понад 150 місць для проживання ВПО

person Paragraph today 14 жовтня 2022 о 13:45 comment 0

У Виноградові для людей, які через війну були вимушені покинути власні домівки та знайшли прихисток на Закарпатті, облаштовують понад 150 місць для проживання.

«Забезпечення ВПО житлом – одне із важливих завдань, над яким сьогодні активно працюємо, консолідуючи зусилля однопартійців, інших депутатів, благодійників та міжнародних партнерів», – наголосила депутатка міської ради Наталія Костелеба-Веремчук.

Так, Наталія Костелеба-Веремчук разом із депутатами, головою Берегівської РВА, представником обласної команди партії Віталієм Матієм, керівником підрозділу Угорської екуменічної служби допомоги в Україні Іваном Геревичем та іншими оглянув хід ремонту в гуртожитку колишнього кооперативного училища, де невдовзі й проживатимуть вимушені переселенці.

Там створять усі необхідні умови, аби перебування було максимально комфортним. Йдеться про роздільні кімнати для сімей, кухні, оновлені санвузли, душові кімнати. Відповідно у приміщеннях встановлять всі необхідні меблі та інше устаткування.

«Продовжуємо разом працювати у визначеному напрямку, аби кожен, хто тікав від війни, тут почувався як удома», — додала депутатка.Надіслати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *

Читати також