Офіційний курс гривні щодо іноземних валют: USD: 36.5686 / EUR: 39.1851 / HUF: 0.106286


У Росії залишилися працювати 400 іноземних компаній: хто спонсорує війну в Україні

person МЕТА.UA today 05 серпня 2022 о 09:15 comment 0

З червня по серпень з території Росії пішло лише чотири компанії. Такі показники свідчать про те, що процес виходу міжнародних компаній з РФ зупинився.

Варто відзначити, що більшість компаній, що залишилися, "прописані" в США. Скорочення інвестицій та маркетингових бюджетів задекларувало лише 160 компаній. За місяць кількість таких компаній не змінилася. Ще 170 компаній припинили бізнес-процеси у Росії, але продовжує певну діяльність.

Дані експертів та студентів Єльського університету свідчать про те, що ринок країни-агресора залишило 810 міжнародних компаній. 400 компаніям прибуток важливіший, ніж життя людей.

Так, на 5 серпня у Росії продовжують працювати 68 компаній із США. За останній місяць з ринку країни-терориста пішли лише дві американські компанії. Зокрема, це такі відомі компанії: сировинний трейдер Cargill, виробники побутової хімії Colgate-Palmolive, Johnson & Johnson та Procter & Gamble, виробники продуктів харчування Mondelez – Nabisco, Kraft Heinz, мережа ресторанів Domino Pizza, Subway, Hard Rock Café, оператори готелів та Hyatt, фармкорпорація Pfizer, технологічні компанії Snap, Vimeo, Patreon тощо.

За місяць кількість працюючих китайських компаній на ринку Росії не змінилася. Китайські компанії займають другу позицію в рейтингу бізнесів, що залишилися в рф. До початку серпня таких – 45. Найбільш відомі серед них маркетплейси Alibaba та Didi, виробники електроніки Huawei, Xiaomi, ZTE, Tencent, Oppo, Honor, фінансова система UnionPay.

За кількістю працюючих компаній у РФ на третій позиції виявилися німецькі компанії. Нині на території росії налічується 41 компанія. Зокрема це: мережа гіпермаркетів Metro, кондитерський бренд Ritter Sport, підрозділ машинобудівної корпорації Siemens – Siemens Healthineers та Siemens Energy AG, виробник будівельних матеріалів Knauf, виробник продуктів Hochland, хімкорпорація Bayer, виробник одягу TOM Tailor.

Також за останній місяць не зменшилася кількість французьких компаній - сьогодні в РФ працює 39 компаній. У тому числі мережа гіпермаркетів Auchan-Retail, мережа будівельних маркерів Leroy Merlin, виробників продуктів Bonduelle, LACTALIS, Danone, виробників одягу Lacoste, Etam, автосервіс BlaBlaCar, енергетична корпорація Engie, хімкорпорація Sanofi, косметичний бренд Yves Rocher.

На п'ятій позиції – Італія та Японія. Адже по 21 компанії із цих країн продовжує працювати в Росії. Зокрема з Італії це: виробники одягу Geox, Giorgio Armani, Diesel, Diadora, Calzedonia, Benetton, фінансова компанія Intesa Sanpaolo, UniCredit, виробник побутової техніки Delonghi. А з Японії: Makita, Asics, Mitsubishi, Mitsui, Yokogawa, Japan Tobacco, Nippon Steel, Toshiba, Toyota, Yokohama, Fujifilm, KDDI Corp.Надіслати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *

Читати також