Офіційний курс гривні щодо іноземних валют: USD: 36.5686 / EUR: 39.1851 / HUF: 0.106286


У РФ дефіцит снарядів: боєприпаси до Піонів та Ураганів хочуть купити в Таджикистані

person martahrybovskaya today 13 вересня 2022 о 16:00 comment 0

Росія намагається поповнити свої запаси радянських боєприпасів та запчастин до військової техніки зі складів Таджикистану. Про це повідомляє Головне управління розвідки Міноборони.

Федеральна служба з питань військово-технічного співробітництва РФ звернулась до міноборони Таджикистану із запитом щодо передачі 220-мм реактивних снарядів до РСЗВ Ураган.

Також Кремль цікавлять боєприпаси до 203-мм САУ Піон та двигуни УТД-20 для БМП-1 і БМП-2, які у значній кількості має Таджикистан.

А ще Росія намагається залучити відставних військових та співробітників МВС Таджикистану до участі у війні проти України. Розгортається вербувальна кампанія і в Киргизькій Республіці.

У чат випускників Бішкекського вищого військового училища надходять повідомлення з пропозиціями підписати контракти з ЗС РФ або однією з приватних військових компаній. Аналогічні вербувальні повідомлення розповсюджуються по всій республіці в професійних чатах колишніх військових та співробітників МВС, наголошують в ГУР Міноборони.Надіслати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *

Читати також