Офіційний курс гривні щодо іноземних валют: USD: 36.5686 / EUR: 39.3076 / HUF: 0.1015


У регіони доставили ліки для пацієнтів із тяжким перебігом COVID-19

person Paragraph today 28 вересня 2021 о 13:35 comment 0

У регіони доставили 2784 флакони препарату Тоцилізумаб, лікування яким знижує летальність та зменшує час перебування госпіталізованих із коронавірусною хворобою в медичних закладах. Про це свідчать дослідження Управління продовольства та медикаментів (FDA), США.

Препарат закупило ДП “Медзакупівлі України” на замовлення Міністертсва охорони здоров'я. 

Тоцилізумаб застосовують для допомоги тяжкохворим пацієнтам із COVID-19. Препарат дозволено використовувати дітям від двох років та дорослим, які отримують кортикостероїди та потребують додаткового кисню, неінвазивної або інвазивної штучної вентиляції легень або екстракорпоральної мембранної оксигенації (ЕКМО). Про це повідомляють у пресцентрі МОЗ.

Дозвіл на екстрене використання цього препарату 24 червня 2021 року видало Управління продовольства та медикаментів (FDA), США.

Всесвітня організація з охорони здоров’я рекомендувала Тоцилізумаб для лікування важких випадків коронавірусної інфекції. Відповідне рішення ухвалили на основі 27 клінічних досліджень, в яких взяло участь 10 000 пацієнтів. Виробляє ліки швейцарська фармацевтична компанія.

Сума закупівлі препарату склала 25,8 млн грн. Таким чином, вартість одного флакону становить 9269,75 грн.

 Надіслати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *

Читати також