Офіційний курс гривні щодо іноземних валют: USD: 36.5686 / EUR: 39.1759 / HUF: 0.105443


У Нідерландах презентували каталог «Смакуй закарпатське»

person Paragraph today 16 листопада 2022 о 12:50 comment 0

Підтримка власних справ закарпатських підприємців, популяризація їхньої продукції за кордоном, вихід на нові ринки — теми, котрі обговорювала українська делегація з іноземними партнерами на форумі Spar International у Роттердамі.

Депутат обласної ради Роман Сарай презентував каталог «Смакуй закарпатське», а закордонні партнери зацікавилися локальним бізнесом і погодилися допомогти вийти компаніям на міжнародний ринок.

Зокрема, йшлося про виробників, котрі спеціалізуються на виготовленні мінеральних вод, харчових продуктів, вин і мають потужний потенціал для подальшого розвитку. Для цього потрібні додаткові ресурси та можливості реалізації продукції в інші країни.

«Це важливий крок для того, аби ми могли підвищувати зарплатню, збільшувати доходи до бюджету завдяки бізнесу і таким чином виділяти кошти для ЗСУ, робити внесок у перемогу та відбудову України.

Партнери-донори з перших днів повномасштабного вторгнення спрямовували в Україну, зокрема й на Закарпаття, гуманітарну допомогу, за що щиро вдячні. Однак зараз нам необхідна підтримка саме економічними інструментами, аби цей кейс був результативним та з довгостроковою перспективою», — наголосив Роман Сарай.Надіслати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *

Читати також