Офіційний курс гривні щодо іноземних валют: USD: 36.5686 / EUR: 39.1851 / HUF: 0.106286


У Мукачівській громаді виділили понад 42 млн грн для посилення обороноздатності підрозділів

person Paragraph today 06 жовтня 2022 о 11:35 comment 0

На засіданні виконкому Мукачівської міської ради внесли важливі зміни до бюджету громади. Про це повідомив секретар міськради Олександр Горячкун.

За його словами, понад 42 млн грн додатково спрямували на покращення матеріально-технічного забезпечення силових структур та сектору безпеки. Так, 30 млн грн отримає одна з військових частин, 8,9 млн грн — шпиталь, 2 млн грн — обласний ТЦК та СП, 1 млн грн — відділення військової служби правопорядку, 170 тис. грн — Мукачівське районне управління поліції ГУНП в Закарпатській області.

Окремо майже 32 млн грн виділили на ремонт доріг та тротуарів громади, 5,5 млн грн — на підтримку водопровідного та каналiзацiйного господарств.

Водночас кошти направили і для покращення умов навчання та виховання молоді й дітей. Йдеться про більше ніж 5 млн грн для придбання шкільного автобуса, ремонту даху, харчоблоків інших приміщень в закладах освіти, відновлення фасаду школи мистецтв та покрівлі Палацу культури.

«Завдяки сумлінним платникам податків ми змогли досягнути перевиконання бюджету і збільшити видатки на ці напрямки.

Тож продовжуємо працювати над посиленням обороноздатності наших військових підрозділів, підтримкою освітнього напрямку, благоустроєм міста», — додав Олександр Горячкун.Надіслати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *

Читати також