Офіційний курс гривні щодо іноземних валют: USD: 36.5686 / EUR: 39.3076 / HUF: 0.1015


У Мукачеві розробили Проєкт Програми розвитку та підтримки комунальних закладів охорони здоров’я

person Paragraph today 17 серпня 2021 о 14:30 comment 0

Амбулаторії сіл Залужжя та Ключарки капітально відремонтують, фельдшерсько-акушерські пункти у Доробратові, Негрові, Горбку, Форноші та Пістрялові реконструюють. Про це повідомляє пресслужба Мукачівської міської ради.

Ремонти амбулаторій почнуть вже у наступному році, на них з бюджету громади планують виділити 4 млн 600 тисяч гривень.

Проєкт Програми розвитку та підтримки комунальних закладів охорони здоров’я Мукачівської громади на 2022-2024 роки схвалили на засіданні виконавчого комітету. Метою Програми є досягнення максимально можливого рівня здоров’я жителів Мукачівської міської територіальної громади, незалежно від їх віку, статі, соціального статусу, зміцнення і охорони здоров’я людей протягом усього їх життя.

Серед заходів Програми – створення централізованого стерилізаційного відділення у Лікарні святого Мартина. На поточний ремонт приміщень для створення відділення планують виділити 1 млн гривень, ще майже 5 млн гривень – на оновлення матеріально технічної бази лікарні, придбання предметів, обладнання довгострокового користування, інвентарю для облаштування стерилізаційного відділення та стаціонарних відділень.

Також близько мільйона гривень планують виділити на покращення якості надання медичної допомоги і захист медичних та інших працівників лікарні в умовах роботи під час поширення COVID-19.Надіслати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *

Читати також