Офіційний курс гривні щодо іноземних валют: USD: 36.5686 / EUR: 39.2619 / HUF: 0.106453


У межах національної програми щодо оновлення 100 ДЮСШ по всій Україні в Ужгороді реконструюють спортивний зал на базі обласного ПАДІЮНу

person Paragraph today 13 лютого 2022 о 08:18 comment 0

Як повідомив заступник голови Закарпатської ОДА Ігор Шинкарюк, уже завершується проєктування об’єкта, що дозволить невдовзі розпочати капітальні ремонти приміщень, модернізацію наявної бази.
Одним із запланованих етапів робіт є реконструкція залу дзюдо та спортивного скеледрому.
«Оскільки будівля давно не оновлювалася, спортивний простір, де займається молодь, застарілий та перебуває у майже аварійному стані.
Сумнівів щодо необхідності відновлення залу, важливості покращення умов немає, адже це найкраща базова локація в обласному центрі, де тренуються десятки хлопців та дівчат», — зауважив Ігор Шинкарюк.
За його словами, це дозволить спортсменам покращувати свої навички в нових комфортних умовах, приймати в області змагання різного рівня та самим показувати там високий результат.
«Аби створити простір відповідно до усіх вимог, разом з інженерами та проєктантами ретельно працювали над розробкою проєкту. А оскільки усе це створюємо для спортсменів, постійно комунікуємо і з тренерами та фахівцями відповідних напрямків, щоб досягнути саме того рівня, якого потребують для розвитку дзюдоїсти, футболісти, гімнасти, боксери та інші», — наголосив заступник голови облдержадміністрації.
У залі замінять систему опалення та вентиляції, проведуть термомодернізацію, облаштують місця для глядачів біля нових килимів для боротьби та на балконі. Окрім того, тут відремонтують роздягальні, душові й тренерські кабінети, встановлять нові тренажери та скеледром.
Ініціатива щодо реконструкції 100 ДЮСШ реалізовується у межах програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».
 Надіслати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *

Читати також