Офіційний курс гривні щодо іноземних валют: USD: 36.5686 / EUR: 39.3076 / HUF: 0.1015


У Києві відбулися змагання з тхеквондо Kyiv Open Cup

person Paragraph today 15 червня 2021 о 06:21 comment 0

Відкритий Кубок міста Києва з тхеквондо Kyiv Open Cup відбувся 22-23 травня у спортивному комплексі НТУУ "КПІ". Турнір відвідало понад 200 спортсменів з усіх куточків України та спортивна делегація з Республіки Молдови, повідомляє СПОРТ 24.

У рамках Kyiv Open Cup було розіграно 54 комплекти нагород у змаганнях з пумсе (традиційні та фрістайл) та 39 комплектів нагород у змаганнях з керугі.

За підсумками турніру перше місце виборола команда ДЮСШ-3, КМ ФСТ "Спартак" м. Київ, друге місце отримала Вінницька обласна федерація тхеквондо ВТФ, третьою стала збірна команда з міста Одеси.

Змагання проходили в розділах керугі (поєдинкові змагання) та пумсе (показові виступи). За перемогу боролися спортсмени в 6 вікових категоріях від 6 до 30+ років.

Вперше в Україні на турнірі Kyiv Open Cup змагання в розділі пумсе відбувалися з використанням суддівської системи KPNP (POOMSAE SCORING SYSTEM). Це офіційна система проведення змагань з підрахунку балів для тхеквондо в розділі пумсе, яка визнана Всесвітньою федерацією тхеквондо.

Дана система є однією з кращих у світі, що дозволяє суддям швидко і чітко оцінювати спортсменів з мінімальною затратою часу. На сьогодні суддівська система KPNP активно використовується на чемпіонатах світу з пумсе. З такою системою оцінювання змагань українські тхеквондисти, тренери та судді отримали можливість вийти на інший рівень підготовки, що дозволить в майбутнім конкурувати з лідерами в розділі пумсе світового рівня.

Турнір із тхеквондо Kyiv Open відбувається в столиці вшосте. Головною метою є популяризація тхеквондо як олімпійського виду спорту та філософії, а також виховання всебічного гармонійного розвитку і фізичного вдосконалення дітей та молоді.Надіслати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *

Читати також