Офіційний курс гривні щодо іноземних валют: USD: 36.5686 / EUR: 39.2619 / HUF: 0.106453


У Хусті стартувало будівництво спортивного басейну

person Paragraph today 19 серпня 2021 о 14:05 comment 0

У м. Хуст розпочалося будівництво двадцятип’ятиметрового басейну. 

За інформацією Хустської районної державної адміністрації, наразі завершуються підготовчі роботи. Наступний етап – влаштування фундаменту. За сприятливих погодних умов підрядник планує за місяць впоратися із цим.

Будівельний майданчик під час робочої поїздки оглянули голова Закарпатської ОДА Анатолій Полосков та перший заступник голови облдержадміністрації Мирослав Білецький.

Для Закарпаття загалом і міста Хуст зокрема – це унікальний об’єкт. Він не лише допоможе навчитись плавати дітям і дорослим, готувати майбутніх спортсменів, розвивати спорт і спортивні секції в місті та районі. Він також допоможе йти у ногу з часом: тримати тіло у формі, активно проводити дозвілля, із користю проводити вихідні, вести здоровий спосіб життя,

зазначив Мирослав Білецький.

За його словами, фінансують проєкт за рахунок субвенції з державного бюджету. Завершити будівництво планують у 2023 році, а загальний бюджет складає понад 145 млн грн.

Проєкт тривалий, але й обсяг робіт немалий: у сучасному спортивному комплексі будуть 4 басейни, з них два – спортивні, глядацькі трибуни на 100 осіб, спортивний тренувальний зал, рекреаційно-розважальна зона, де буде можливість відпочити для дорослих та дітей. Тут згідно з проєктом будуть оздоровчо-розважальний та дитячий розважальний басейни, гірка, сауни, СПА-зона.Надіслати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *

Читати також