Офіційний курс гривні щодо іноземних валют: USD: 36.5686 / EUR: 39.3076 / HUF: 0.1015


У Хусті будують сучасний багатофункціональний басейн

person Paragraph today 09 лютого 2022 о 07:43 comment 0

Будівництво нового басейну в м. Хуст – ще один знаковий проєкт сучасної спортивної інфраструктури, який запланували до реалізації у 2022 році. Про це на своїй сторінці у фейсбуці повідомив голова Закарпатської ОДА Віктор Микита.

«Цей комплекс буде багатофункціональним та корисним як для молоді, так і для дорослих. Додатковою перевагою стане наявність чотирьох басейнів: спортивного, довжиною 25 м на 6 доріжок з різним рівнем глибини, навчального для молодшого населення та двох оздоровчо-розважальних», – зауважив очільник краю.

За його словами, тут можна буде навчитися плавати, покращувати свої навички, відпочивати, готувати спортсменів, проводити тренування та змагання.

На будівництво передбачено близько 145 млн грн, частину коштів забезпечить місцева територіальна громада.

Фінансується проєкт у межах субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію інфраструктурних проєктів та розвиток об’єктів соціально-культурної сфери.

Будівельні роботи на об’єкті тривають за планом, зараз готовність становить 20%.

«Завдяки президентській програмі Володимира Зеленського "Велике будівництво" реалізовуємо масштабні соціально важливі проєкти по всій території Закарпаття», – наголосив Віктор Микита.Надіслати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *

Читати також