Офіційний курс гривні щодо іноземних валют: USD: 36.5686 / EUR: 39.9859 / HUF: 0.103424


У Чопі правоохоронці викрили домашню нарколабораторію

person Paragraph today 12 серпня 2022 о 18:00 comment 0

За процесуального керівництва Закарпатської обласної прокуратури на Ужгородщині припинили діяльність незаконної нарколабораторії. У рамках кримінального провадження, розпочатого за фактом посіву та вирощування конопель (ч. 2 ст. 310 КК України), в одному з помешкань у м. Чоп проведено санкціонований обшук.

Правоохоронці виявили приміщення, спеціально обладнане та технічно оснащене для вирощування там конопель. У ньому знаходилося близько десятка кущів рослин, конверти з насінням, були встановлені крапельна система поливу, лампи для обігріву, датчики для вимірювання температури та вологості тощо. Крім того, знайдено і згорток з сухою подрібненою речовиною, ймовірно – канабісом, загальна вага якої становить близько 200 г.

Усі речі, що можуть слугувати доказами протиправної діяльності, вилучили та скерують для проведення відповідних експертиз. За їх результатами буде прийнято рішення про остаточну кваліфікацію кримінального правопорушення та дій осіб, які можуть бути причетними до його вчинення.Надіслати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *

Читати також