Офіційний курс гривні щодо іноземних валют: USD: 36.5686 / EUR: 39.346 / HUF: 0.105938


Товариські матчі та футбольні табори: що обговорив Павелко з Федерацією футболу США

person Анастасія Рогожінська today 01 вересня 2021 о 10:10 comment 0

Президент Української асоціацій футболу (УАФ) Андрій Павелко під час робочої поїздки до США обговорив з представниками американської Федерації футболу (US Soccer) розвиток співпраці та можливість проведення товариських матчів.

Дуже продуктивним видався прийом української делегації колегами з Федерації футболу США. Разом з американськими партнерами обговорили розвиток співпраці в жіночому футболі, в якому Штати на сьогодні є потужним лідером,

зазначив Павелко.

Також, за словами президента УАФ, обговорили можливі напрямки розвитку співробітництва в юнацькому й молодіжному футболі.

Окрім того, делегації обговорювали:

плани проведення товариських матчів між національними, жіночими і молодіжними збірними України та США; проекти створення баз для національних збірних в країнах; досвід впровадження системи VAR; організацію спільних тренувальних футбольних таборів для дітей у країнах.

Також під час зустрічі Павелко подякував представникам US Soccer за допомогу в організації перемовин із кандидатами на посаду головного тренера жіночої збірної України з футболу.

Робота в цьому напрямку триватиме, але вже зараз маємо декілька цікавих варіантів,

пояснив він.

За словами Павелка, це все робиться у межах стратегії розвитку жіночого футболу, яку Україна з США ухвалили три роки тому.

Читайте YouTube в Україні та контент РФ: про що домовились Мінцифри і керівництво Google у США

Джерело: Андрій Павелко

Фото: Андрій ПавелкоНадіслати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *

Читати також