Офіційний курс гривні щодо іноземних валют: USD: 36.5686 / EUR: 39.1485 / HUF: 0.098102


Топ-3 кокаїнової контрабанди за роки Незалежності України

person Paragraph today 20 серпня 2021 о 15:00 comment 0

Співробітники Державної прикордонної служби України обрали ТОП-3 найгучніших «кейсів» з виявлення кокаїну, які відбулися на кордоні впродовж трьох десятиліть.

Нелегальний товар, що коштує на чорному ринку сотні мільйонів доларів, знаходили в екзотичних сховках – у плавильних печах, в залізних трубах з металобрухту та, навіть, під виглядом фруктів.

Третє місце у топ-листі посідає викриття каналу поставки з країни Південної Америки у березні 2019 року в морському порту «Південний». У контейнері, що прибув з Еквадору з вантажем: «банани», правоохоронці виявили 220 брикетів з особливо небезпечним наркотиком загальною вагою 257 кг. Виявлений кокаїн оцінили у понад 1 мільярд гривень.

«Срібло» у трійці «лідерів» забирають 580 кілограмів кокаїну, який прикордонники виявили у липні 2010 року в Одеському порту. Латино-американський наркотик намагалися приховати у залізних трубах, що перевозили в контейнері на судні зі Стамбулу під прапором Німеччини.

Однак, ці пів тонни наркотиків протримали рекорд найбільшої партії кокаїну в українській історії не довго. Адже три тижні потому прикордонники викрили наймасштабнішу партію кокаїну – 1192,95 кг – також у липні 2010 року, також в Одеському порту. До сьогодні це викриття займає перше місце. Судно з двома контейнерами йшло за маршрутом «Венесуела – Панама – Італія – Туреччина – Одеса» з вантажем «індукційні печі». Правоохоронці провели повний демонтаж печей та дістали звідти понад 2 тонни кокаїну.Надіслати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *

Читати також