Офіційний курс гривні щодо іноземних валют: USD: 36.5686 / EUR: 39.346 / HUF: 0.105938


«Тепер ще 250 дітей міста зможуть виховуватися й розвиватися у сучасному садку, який буде відповідати усім нормам та забезпечуватиме потреби молодшого населення», — Віктор Микита проанонсував будівництво дитячого садка в Ужгороді

person Paragraph today 09 лютого 2022 о 10:41 comment 0

На своїй сторінці у фейсбуці голова Закарпатської ОДА Віктор Микита повідомив, що цього року в Ужгороді розпочнуть будівництво нового закладу дошкільної освіти.

«Тепер ще 250 дітей міста зможуть виховуватися й розвиватися у сучасному садку, який буде відповідати усім нормам та забезпечуватиме потреби молодшого населення», — прокоментував очільник області.

За його словами, у двоповерховій будівлі облаштують кімнати для ясельних, дошкільних, інклюзивних груп, харчоблок та навіть басейн, а зовні згідно з проєктом розташують фізкультурні та групові майданчики.

«Усе це позитивно сприятиме всебічному розвитку дітей, адже тут створять усі умови для безпечного перебування, виховання, навчання й постійного спілкування з однолітками», — зауважив Віктор Микита.

На цей проєкт передбачено фінансування у розмірі понад 44 млн грн за рахунок коштів ДФРР та місцевого бюджету громади.

«В обласному центрі є низка закладів дошкільної освіти, проте існує гостра потреба у нових осередках, аби не доводилося записуватися в садки завчасно і чекати черги.

Для дітей тільки найкраще. Завдяки програмі Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» наміри уже сьогодні — реальність», — наголосив голова Закарпатської ОДА.Надіслати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *

Читати також