Офіційний курс гривні щодо іноземних валют: USD: 36.5686 / EUR: 39.9859 / HUF: 0.103424


Тарифи на тепло не підвищуватимуться у цьому опалювальному сезоні – Шмигаль

person Валентина Летяк today 10 вересня 2021 о 12:45 comment 0

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль запевнив, що у опалювальному сезоні 2021-2022 тарифи на тепло та гарячу воду не підвищуватимуться.

Про це він заявив у Верховній Раді, відповідаючи на запитання народних депутатів щодо підготовки до опалювального сезону та тарифної політики.

Ми не плануємо у цьому опалювальному сезоні підвищувати тарифи на тепло та гарячу воду. Щодо газу для  тепло – якщо брати ціну без ПДВ, та ціна, яка на сьогодні зафіксована в тарифах теплокомуненерго, коливається в діапазоні від 5 до 6,5 грн за кубометр. А 7,42 грн без ПДВ – це 6,18 грн.

Тобто в деяких ТКЕ буде різниця – на 50 копійок менше, в деяких – навіть краща за ту, що закладена в тариф,

пояснив глава уряду.

За його словами, уряд активно працює з мерами міст, на яких покладена відповідальність з формування тарифів на тепло і гарячу воду.

Ми робимо все, щоб регіонам було легше проходити опалювальний сезон в частині непокладання зайвого тягаря на плечі споживачам. Ми працюємо над тим, щоб не було зростання тарифів на місцях,

наголосив Шмигаль.

Читайте Тепловики України закликають владу прийняти рішення для недопущення зриву опалювального сезону

Нещодавно міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов заявив, що усі регіони разом з теплокомуненерго працюють над тарифами на тепло, під час формування яких важливо врахувати фіксовану ціну природного газу – 7,42 грн за тисячу кубометрів.

Нафтогаз уже оприлюднив новий тариф – Комфортний сезон. Вартість газу в цьому тарифному плані становить 7,96 грн/куб. м із ПДВ без доставлення.Надіслати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *

Читати також

today 29 січня 2023, 14:15