Офіційний курс гривні щодо іноземних валют: USD: 36.5686 / EUR: 39.3076 / HUF: 0.1015


Студентам міжнародних вишів обмежили виїзд за кордон

person Illia Nezhyhai today 15 вересня 2022 о 13:00 comment 0

Виїзд за кордон для студентів міжнародних вишів був частково обмежений, зокрема, через численні підробки документів. Як повідомив Фактам ICTV речник Державної прикордонної служби Андрій Демченко, обмеження почало діяти з 14 вересня. За його словами, таке рішення надійшло до ДПС від вищого військового керівництва.

На даний момент така категорія, як “студенти” не може перетнути кордон на виїзд з України, допоки це не буде внормовано окремо рішенням уряду і не будуть внесені зміни в постанову №57, – пояснив Демченко.

Досі право виїхати на навчання за кордон мали студенти, які вступили до іноземних вишів до 24 лютого. Зробити такий виняток просив Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний. Тому цю категорію студентів, за словами речника ДПС Андрія Демченка, пропускали.

Від вчорашнього дня, за рішенням вищого військового керівництва також прийнято рішення про відмову в перетині кордону і тим, хто навчався до 24 лютого. Зважаючи на те, що навчання вже розпочалося, ті, кому це було вкрай необхідно, вже мали можливість залишити межі України, – каже Демченко.

На рішення заборонити виїзд, за Андрія Демченка, вплинуло також і те, що прикордонники фіксували численні підробки документів.

Щоденно виявлялися особи, які намагалися використати підробні документи, зазначаючи, що вони є студентами, і в такий спосіб намагалися незаконно покинути межі України. За такі дії передбачена карна відповідальність, протягом місяця таких підробок могло бути виявлено сотні, – каже Демченко.



Надіслати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *

Читати також