Офіційний курс гривні щодо іноземних валют: USD: 36.5686 / EUR: 39.3076 / HUF: 0.1015


Стало відомо чи повернуться школярі Ужгорода з понеділка за парти

person Paragraph today 21 лютого 2022 о 04:30 comment 0

Учні 5-11 класів ужгородських шкіл наступного тижня ще навчатимуться дистанційно. Таке рішення підтримали на засіданні протиепідемічної комісії в Ужгородській міській раді під головуванням міського голови Богдана Андріїва, узявши до увагу інформацію про стан епідемічної ситуації у місті. Підтримали також, щоб дозволити із понеділка, 21 лютого, індивідуальні заняття у мистецьких школах міста та тренування на відкритому повітрі вихованців ДЮСШ №1.
Як зазначалося, хоча захворюваність на грип, ГРВІ та COVID-19 в Ужгороді знизилася, епідемічний поріг усе ще перевищений більш ніж удвічі. Також вчора та сьогодні управління освіти міськради зафіксувало збільшення, порівняно із початком тижня, кількості хворих дітей у 1-4 класах та у дитсадках.
Високими залишаються показники захворюваності на коронавірус – за останні 2 тижні захворіли 2150 ужгородців. Разом із тим кількість госпіталізованих на стаціонарне лікування зменшилася у 1,5 рази.
У місті продовжать щоденний моніторинг захворюваності на ГРВІ, грип та COVID-19, відвідування дітьми дитячих садків та навчальних закладів школярами-початківцями. Керівникам закладів учергове наголосять, щоб не допускали у колективи хворих або із підозрою на ГРВІ, грип та COVID-19 дітей та працівників.Надіслати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *

Читати також